Не втримали: "Минай" зіграв у нічию з львівським "Рухом"

У понеділок, 22 квітня, "Минай" у матчі 25-го туру УПЛ на однойменному стадіоні приймав "Рух". Обидві попередні зустрічі суперників на Закарпатті завершувалися без забитих голів. Для минайців це був ювілейний, 50-й, домашній матч в елітному дивізіоні.

Остання команда нинішнього сезону поступово прогресує, особливо це стосується гри в атаці. Гольова клубна рекордна серія підопічних Желько Любеновича до цього туру в чемпіонаті тривала 5 ігор (8 голів). "Рух" після чотирьох перемог поспіль дві попередні гри втрачав очки. Проте, варто зважати на рівень суперників. Львів'яни програли "Шахтарю" та зіграли внічию з "Кривбасом".

Погодні умови були непростими й це не могло не вплинути на якість газону. На слизькому полі було простіше оборонятися ніж атакувати. Першим номером грали підопічні Пономарьова, але пройти організований захист суперника було непросто. Перший небезпечний момент у матчі стався на 18-й хвилині, коли Роман наважився на удар з-за меж штрафної й м'яч з рикошетом від Плюмана міг навіть залетіти у ворота.

У другій половині тайму з кожною хвилиною ігрова перевага львів'ян зростала. Шикарну можливість вивести свою команду вперед мав Пастух, який після передачі Квасниці з вигідної позиції пробив вище воріт. Захисники "Миная" не встигали за швидкими гравцями групи атаки гостей.

На 32-й хвилині після подачі зі штрафного довелося вступати у гру Кемкіну. Голкіпер господарів відбив удар Романа. Також можна згадати удар вище воріт у виконанні Таллеса. Здавалося, що підопічні Любеновіча тримається вже з останніх сил. Перший тайм завершився без голів. Нульова нічия - хороший результат для "Миная", якщо враховувати перебіг подій на полі.На початку другого тайму арбітр спочатку призначив пенальті в ворота господарів, але потім після перегляду VAR своє рішення змінив. Євтухову у динаміці здалося, що Петько вдарив по нозі Таллесу, а було все навпаки. Характер гри після перерви не змінився. Гості атакували, але ніяк не могли відкрити рахунок. Підопічним Пономарьова все ж не вистачало конструктиву у заключній третині поля.

На 68-й хвилині після стандарту досить несподівано відкрили рахунок господарі поля. Вакула подав з кутового, а Петько випередив голкіпера і головою переправив м'яч у сітку - 1:0. Не змогли нічого створити з гри, а ось стандарти допомогли. Підопічні Любеновіча забивають шостий матч поспіль.На 77-й хвилині гості зрівняли рахунок. Таллес прострілив, а Квасниця з декількох метрів переправив м'яч у сітку і сам врізався у стійку - 1:1. Захисники "Миная" помилилися у цьому епізоді. Львів'яни не зупинялися на досягнутому і намагалися вирвати перемогу. Шикарну можливість забити мав Таллес, але блискуче зіграв Кемкін.

У підсумку, гра завершилася внічию. Такий результат навряд чи міг влаштувати суперників, — за матеріалами видання ЮАFootball.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.