Історія 24-річного мукачівця, який піднявся від рядового до командира (ВІДЕО)

У свої 24 роки мукачівець Ярослав Чекан пройшов шлях від рядового солдата до командира взводу. 5 років він є військовослужбовцем Національної гвардії України.

У свої 24 роки мукачівець Ярослав Чекан пройшов шлях від рядового солдата до командира взводу. 5 років він є військовослужбовцем Національної гвардії України, пише Мукачівська міська рада.

Розпочинав зі строкової служби, згодом брав участь у обороні Маріуполя. Зараз він командир і наставник, очолює патрульний взвод в Ужгороді та Мукачеві, маючи під своїм командуванням декілька десятків людей.

Навчає особовий склад тактичної та фізичної підготовки, готує до бойових дій. Історію гвардійця, про шлях від строковика до командира дивіться в сюжеті


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!