На Хустщині 4-річна дитина отримала опік кип’ятком із чайника
Випадок трапився у селі Колочава. Дитина вилила кипʼяток з чайника, внаслідок чого отримала опік ноги.
Про випадок розповіли у центрі екстреної медичної допомоги. Лікарі «швидкої» діагностували у дитини опік стегна. Медики надали необхідну допомогу на місці, від госпіталізації родина відмовилася.
Лікарі наголошують, що опіки у дітей можуть виникнути за лічені секунди, тому гарячі рідини та побутові прилади мають бути недоступними для дитини.
У разі отримання опіку фахівці радять негайно охолодити уражене місце прохолодною проточною водою, не використовувати олію, креми чи інші народні засоби та звертатися за медичною допомогою.