На війні загинув 33-річний захисник із Жденіївської громади
Під час бойових дій за Україну загинув військовослужбовець Юрій Іванович Далекорей із села Кічерний.
Жденіївська селищна рада повідомила про загибель захисника України — Юрія Івановича Далекорея, 1991 року народження, жителя села Кічерний.
Відомо, що військовослужбовець з листопада 2024 року вважався зниклим безвісти. Востаннє він виходив на зв’язок 30 жовтня 2024 року, а 2 листопада 2024 року офіційно був визнаний зниклим безвісти під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Максимільянівка Мар’їнської міської громади Покровського району Донецької області.
Юрій Далекорей проходив службу у військовій частині А4447, у складі 33-ї бригади. Обіймав посаду старшого стрільця-оператора 2-го механізованого відділення 2-го механізованого взводу 1-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону.
Тривалий час рідні та близькі жили з надією і чекали на повернення воїна. На жаль, ця надія не справдилася.
Про місце зустрічі траурного кортежу та час прощання з Юрієм Далекореєм буде повідомлено додатково.
Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника. Вічна шана і памʼять Герою, який віддав життя за Україну і кожного з нас.