На Закарпатті змія вкусила 8-річну дитину просто на подвір’ї
Випадок трапився, коли хлопчик був на городі поблизу будинку в одному з населених пунктів Ужгородського району. Дитину доставили до обласної лікарні для подальшого обстеження.
Внаслідок укусу хлопчик отримав рану лівої стопи та скаржився на погіршення самопочуття.
Медики «швидкої» провели огляд, надали необхідну допомогу та транспортували дитину до Обласної дитячої лікарні для подальшого обстеження і лікування.
Фахівці нагадують, що у разі укусу змії не слід розрізати рану, припікати її, висмоктувати отруту чи накладати джгут. Постраждалому необхідно обмежити рух, заспокоїти його, за можливості знерухомити уражену кінцівку та якомога швидше звернутися за медичною допомогою.
У теплу пору року медики закликають бути особливо обережними на городах, у високій траві, біля кущів та водойм, де можуть перебувати змії. Батькам також радять нагадувати дітям про небезпеку контакту з плазунами.
Фото на обкладинці ілюстративне.