Начальник київської поліції захворів на коронавірус

Разом з ним хворіють ще 3 поліцейських та один курсант.

Про те, що діагноз підтвердився повідомив у пресслужбі МВС, заступник міністра МВС Арсена Авакова Антон Геращенко.

"Сьогодні позитивний діагноз на коронавірус підвердився у трьох поліцейських та одного курсанта. В тому числі діагноз Covid-19 встановлений, заступнику голови Національної поліції України – начальника поліції Києва Андрія Крищенка", - йдеться у поідомленні.

Заступник Авакова наголосив, що ні Крищенко, ні члени його родини протягом останнього місяця за кордоном не перебували. За словами Геращенка, стан глави столичної поліції задовільний і Крищенко продовжує виконувати свої обов'язки дистанційно.

Поліцейські уже встановили коло осіб, які контактували з ним протягом інкубаційного періоду: "Усі вони проінформовані про потенційний ризик захворювання та знаходяться на самоізоляції".

Крім того, приміщення столичного главку продезінфікували.


Нагадаємо, у світі через коронавірус померло вже 24 072 людини. За останніми даними в Україні виявлено 196 людей хворих на коронавірус.

Також, на Закарпатті підтвердили перший випадок коронавірусу.

Радимо подивитись: