Ще четверо випускників з Мукачева отримали максимальні 200 балів на НМТ

Найвищі результати школярі продемонстрували з біології, англійської мови та математики.

Як розповіли в управлінні освіти, випускниця Мукачівської загальноосвітньої школи №13 Олександра Петрусь отримала найвищий результат з біології.

Також максимальні 200 балів з цього предмета здобув учень Мукачівської спеціалізованої школи №4 Олександр Решко.

Ще один відмінний результат показав випускник Мукачівського ліцею №5 Микола Іщук, який набрав 200 балів з англійської мови.

Максимальний результат з математики отримала випускниця Мукачівського ліцею №11 Ангеліна Олексик, яка також склала НМТ на 200 балів.

Нагадаємо, нещодавно Mukachevo.net розповідало про сімох випускників Мукачівського ліцею, які отримали 200 балів на НМТ.