Смертельна ДТП в Ужгороді: Водій Audi влетів у дерево. Загинули 2 молодих хлопця (ФОТО)

Аварія сталась сьогодні, о 00:12 годині на Слов’янській набережній.

Слідчі, які прибули на місце ДТП з'ясували, що 28-річний ужгородець їхав на «Audi» вулицею Слов’янська Набережна, пише Головне управління національної поліції Закарпаття.

"Водій не вибрав безпечну швидкість та на заокругленому відрізку дороги не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини та зіткнувся з деревами. Внаслідок цього автомобіль перекинувся на дах", - зазначають у поліції.

Від отриманих травм загинули двоє пасажирів – 19-річний та 21-річний місцеві мешканці.

Водія та ще двох пасажирів – 20-річного та 16-річного ужгородців – госпіталізували до реанімаційного відділення міської лікарні.

Відкрито провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили загибель кількох осіб, ч. 3 ст. 286 ККУ.

У справі буде проведено ряд експертних досліджень, щоб встановити об’єктивні обставини автопригоди. Слідство триває.

Згодом, у мережі з'явилось відео зняте з салону авто, яке потрапило у смертельну ДТП в Ужгороді.

Того вечора хлопці ганяли вулицями міста та голосно слухали музику.

Увага, на відео присутня нецензурна лексика!



Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!