У Мукачівській громаді збільшили грошові винагороди для учнів
У Мукачеві підвищили грошові винагороди для школярів за високі навчальні досягнення. Найбільшу премію — 200 тисяч гривень — отримають випускники, які складуть НМТ на 200 балів із чотирьох предметів.
Сьогодні Мукачівська міська рада внесла зміни до Положення про виплату грошових винагород учням та премій педагогічним працівникам комунальних закладів освіти. Відповідне рішення передбачає збільшення розмірів винагород для школярів, які демонструють високі результати у навчанні.
Зокрема, підвищені виплати отримуватимуть учні за перемоги та призові місця на олімпіадах, конкурсах, а також за високі результати на національному мультипредметному тесті (НМТ).
Найбільші грошові винагороди передбачені для випускників, які складуть НМТ на максимальні 200 балів. За 200 балів з одного предмета виплачуватимуть 35 тис. грн, з двох предметів — 70 тис. грн, з трьох — 150 тис. грн, а за максимальний результат із чотирьох предметів — 200 тис. грн.
Крім того, грошові винагороди отримають випускники, які складуть НМТ із середнім результатом від 180 до 199 балів. Також кожному випускнику денної форми навчання одноразово виплатять по 1 тис. грн.