У Рахові попрощалися із військовослужбовцем Богданом Беднаром (ФОТО)
Богдан Беднар пройшов строкову службу, був мобілізований у 2022 році, а згодом добровільно повернувся до війська за контрактом.
У вівторок, 16 червня, у Рахові відбулося прощання та поховання військовослужбовця Богдана Ігоровича Беднара. Вшанувати пам’ять захисника на центральній площі міста зібралися рідні, друзі, побратими, представники місцевої влади та жителі громади.
Спільною молитвою присутні віддали останню шану воїну, який захищав Україну.
Богдан Беднар народився і виріс у Рахові. Навчався у Рахівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №1, після закінчення якої здобув професію кухаря. Працював за фахом, був одружений та виховував доньку.
Ще до початку повномасштабної війни він проходив строкову військову службу у 2012–2013 роках. Після оголошення загальної мобілізації у 2022 році став на захист України та проходив службу до 2023 року. У 2025 році Богдан добровільно повернувся до війська, уклавши контракт зі Збройними силами України.
Життя військовослужбовця обірвалося передчасно, залишивши біль і смуток у серцях рідних, близьких, друзів та побратимів.
Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника. Вічна шана і памʼять Герою, який віддав життя за Україну і кожного з нас.