У селищі Середнє на Ужгородщині під час ремонту школи розікрали понад 2 млн грн
Підряднику повідомили про підозру у заволодінні бюджетними коштами під час капітального ремонту школи у селищі Середнє. Збитки громади становлять майже 2,2 млн грн.
Як повідомили у поліції, 44-річний житель Ужгорода очолює товариство, яке стало переможцем відкритих торгів на проведення капітального ремонту закладу загальної середньої освіти. Замовником робіт виступала Середнянська селищна рада.
Під час розслідування встановили, що підрядник подавав для розрахунків акти виконаних робіт із недостовірними відомостями. Зокрема, у документації були завищені обсяги покрівельних та теплоізоляційних робіт, а також включені витрати, які не підтвердилися.
На підставі поданих документів селищна рада перерахувала підрядній організації понад 7,9 млн гривень. Водночас проведені експертизи засвідчили, що фактична вартість виконаних робіт становила близько 5,7 млн гривень.
Таким чином, за версією слідства, Середнянській територіальній громаді було завдано збитків на суму майже 2,2 млн гривень.
Директору товариства повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України — заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану та службове підроблення.