Ужгород попрощався із загиблим на війні Сергієм Бабилею
Життя захисника обірвалося 26 червня 2026 року під час виконання бойового завдання біля Краматорська на Донеччині.
В Ужгороді провели в останню дорогу 47-річного молодшого сержанта Сергія Бабилю. Чоловік народився 26 листопада 1978 року в Ужгороді. Закінчив місцеву загальноосвітню школу №15, згодом професійно-технічне училище №2.
Під час служби Сергій Бабиля був командиром 2-го екіпажу безпілотних авіаційних комплексів 2-го взводу безпілотних авіаційних комплексів 4-ї роти безпілотних авіаційних комплексів 2-го батальйону безпілотних систем військової частини А7029.
Захисник загинув 26 червня 2026 року під час виконання бойового завдання біля Краматорська на Донеччині. Віддати останню шану воїну прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, військовослужбовці та небайдужі містяни. Поховали Героя з усіма військовими почестями на Пагорбі Слави.
Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Вічна шана і пам'ять Герою, який віддав життя за Україну і кожного з нас.
Фото: Ужгородська міська рада.