62-річний закарпатець отримав опіки, спалюючи сміття біля будинку (ФОТО)

Вчора в селі Сімер на Ужгородщині під час спалювання сміття на території власного подвір’я травмувався 62-річний чоловік.

За минулу добу вогнеборці чотири рази виїжджали на ліквідацію пожеж в екосистемах у Берегівському районі, а також в Ужгороді та Мукачеві.

Загалом від початку року в області вже ліквідовано 1165 пожеж в екосистемах. Вогонь знищив понад 800 гектарів території.

Нагадаємо, днями під час спалювання сухої трави у селі Кальник на Мукачівщині загинула жінка.

Рятувальники вкотре закликають громадян утриматися від випалювання сухостою та сміття. У ДСНС наголошують, що такі дії можуть призвести до масштабних пожеж, травмування людей, знищення майна та значних матеріальних збитків.