Вчора в селі Сімер на Ужгородщині під час спалювання сміття на території власного подвір’я травмувався 62-річний чоловік.
За минулу добу вогнеборці чотири рази виїжджали на ліквідацію пожеж в екосистемах у Берегівському районі, а також в Ужгороді та Мукачеві.
Загалом від початку року в області вже ліквідовано 1165 пожеж в екосистемах. Вогонь знищив понад 800 гектарів території.
Нагадаємо, днями під час спалювання сухої трави у селі Кальник на Мукачівщині загинула жінка.
Рятувальники вкотре закликають громадян утриматися від випалювання сухостою та сміття. У ДСНС наголошують, що такі дії можуть призвести до масштабних пожеж, травмування людей, знищення майна та значних матеріальних збитків.