В Ужгороді пройде благодійна акція
для дітей мукачівського онкоцентру
Крім того, до Центру «Калейдоскоп» приєднаються й інші організації, котрі своєю спонсорською допомогою хочуть підтримати маленьких пацієнтів онкоцентру. Так, молодіжний клуб «Ротаракт» передав для центру телевізор і ДВД програвач, а студенти географічного факультету УжНУ готують подарунки для малечі. На сьогодні Центр «Калейдоскоп» підтримали ТМ «HIPP», ТМ «Weleda», обласне управління молоді і спорту Закарпатської ОДА.
У практичній роботі спеціалісти центру використовують сучасні розвиваючі технолгії, що включають: гру, вербальні вправи, арт-терапію, казкотерапію, данстерапію та інші.
Минулого року «Калейдоскоп» відкрив групи угорської мови та ізостудію. Крім того, на базі центру проводяться заняття з хореографії для малюків від 2-х років. Основною ідеєю центру «Калейдоскоп» є розвиток і підтримка усвідомленого батьківства. У рамках центру продовжують працювати «Школа для майбутніх мам і татусів», програми розвитку малюків починаючи від народження і до шкільного віку.
Довідка ЗІКу.
За три роки центр «Калейдоскоп» відвідали 185 пар, у яких народилося на світ 59 дівчат і 78 хлопчиків, 120 малюків уже пішли у дитячий садок, а 10 дошкільнят – в школу.