Однією з головних функцій інтернету є комунікація людей між собою. Люди створюють собі щоденники, виставляють свої фото, відео, спілкуються одні з одними через пошту, миттєві повідомлення. Проте це все залишається в онлайні...
Twitter своєю простотою та атмосферою вивів спілкування між людьми на новий рівень. Також завдяки твітеру люди почали збиратися поза інтернетом - вживу. Такі зустрічі вже відбувалися в Києві, Львові, Тернополі, Франківську, Ужгороді, Харкові.
30 квітня в конференц-залі велес-готелю «УнгварЪській», що розташований в місті Ужгороді, пройшов 4-й #UzhTweVent . Але цього разу чергові «посиденьки» доповнилися ще й баркемпом (БарКемп, від англ. BarCamp — неформальні, відкриті інтерактивні зустрічі людей, метою яких є обмін досвідом та ідеями, а також гарний відпочинок).
Mukachevo.net не пройшов осторонь цієї події та взяв активну участь в івенті.
Загальна тривалість офіційної частини та виступів перевищила 8 годин. За цей час, учасники встигли не тільки послухати доповідачів, але й ближче познайомитися один з одним, обмінятися досвідом.
Участь в черговому #uzhtwevent’і взяло понад 110 людей, так чи інакше пов’язаних із ЗМІ, соціальними медіа та відомими інтернет-ресурсами України. Серед учасників були не тільки корінні ужгородці, а й гості з Києва, Тернополя, Виноградова, Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Одеси, Маріуполя, Севастополя, Іршави, Харкова та Мукачева.
Зі своїми доповідями виступили:
1. Володимир Ханас «Громадські дії та соціальні медіа. Хто кого не бачить?»
2. Олена Дуб «Твіттер по-карпатськи: готуємо вдома» (Координатор проекту «Київ, вільний від тютюнового диму», відповідає за промоцію Karpaty.info)
3. Надія Баловсяк «Про що не варто писати в соціальні мережі» (Блогер, журналіст)
4. Дмитро Тужанський «Соціальні мережі vs ЗМІ: хто кого, кому, що, чому?»
5. Антоніна Албул «Чи має продовження баркемп крім порядкового номера?»
6. Алекс Рябцев «Конференції: як отримати максимум користі і не бути йолопом» (Керівник проекту Startup.In.UA)
7. Марія Жартовська «Шпаргалка з Twitter-ботів»
8. Петро Нек «Маркетинг в соціальних медіа з людським лицем»
9. Віталій Мороз «Місце соціальних медіа у соціально-культурному розвитку середніх міст. Пропозиції для Ужгорода» (Керівник програм нових медіа в МГО “Інтерньюз-Україна”)
10. Ольга Ларіна «Персональний та корпоративний брендінг в Твіттері» (PR-директор SMM Group. Незалежний PR-консультант та іміджмейкер.)
За підсумками івенту бути оголошені найкращі доповідачі. Найбільше сподобався слухачам виступ Ольги Ларіної, PR-директора SMM Group. Трійку лідерів замкнули Петро Нек та Надія Баловсяк.
Після нагородження активних учасників та переможців, #UzhTweVent продовжився у форматі закритого афтепаті.
Детальніший фото звіт дивіться в одному з альбомів нашої офіційної сторінки вКонтакті .
@DmitryAvet