Даний запис навіяний випадком, що стався вчора по вулиці Габермана, біля однієї з аптек.
Близько 16-ї години, чергові провізори виявили чоловіка, який лежав на сходах. Перші дії - перевірити чи живий чоловік - живий.
Наступні дії цілком логічні - зателефонувати на номер 103 і викликати швидку, адже бувають різні випадки, особливо зачастили останнім часом серцеві приступи з летальним кінцем, коли людину врятувати не вдалось.
Яке ж було здивування, коли чергова швидкої відмовилась виїжджати, мовляв, хай розбираються правоохоронці. І це при тому, що до лікарні рукою подати - метрів з 250.
Можна тільки позаздрити праціникам швидкої, як їм за допомогою "екстрасенсорної інтуіції" вдається вирішувати долі пересічних громадян.
Адміністрація аптеки зреагувала моментально. При огляді виявилось чоловік добряче перебрав алкоголю. Дали кілька разів понюхати нашатирю, привели в більш-менш нормальний стан.
Чоловік пішов далі на "своїх двох", ця історія з хорошою кінцівкою. Та нерідко бувають випадки, коли халатність медиків призводить до непоправного.
В Україні, на даний момент, кожна зі служб навчилась звалювати на іншу. Яскравим прикладом тому - вибух в пятиповерхівці, який неодноразово висвітлювався на сторінках порталу Mukachevo.net.
Халатність у всьому, і потреба в реформуванні служб спасіння - першочергова.
В США та ряді інших країн до цього перейшли давно - один номер, який обєднує і правоохоронців, і швидку, і пожежників.
Скільки ще людських життів забере українська халатність та бездіяльність, допоки ми не перейдемо на єдину службу спасіння - невідомо.