Порядок обов’язкової реєстрації собак в м.Мукачево.

42
0

Реєстрація собак в м.Мукачево проводиться ММКП «Центр контролю за тваринами» , за адресою : м.Мукачево, вул..Валенберга,52 в приймальні дні.

Для проведення реєстрації власник тварини повинен обов’язково мати при собі паспорт, та документи, що підтверджують проведення протиепізоотичних заходів (щеплень) реєстрованої тварини.

У випадку ,якщо порода собаки , яка реєструється визнана , як потенційно небезпечна та відповідальність власників яких підлягає обов’язковому страхуванню за шкоду, яка може бути задіяна третім особам, власник тварини повинен обов’язково мати при собі страховий поліс , або провести страхування під час реєстрації. Вартість страхового поліса 17 грн. на рік. Присутність реєстрованої тварини при проведенні реєстрації є обов’язковою.

Процедура реєстрації передбачає заповнення відповідної форми з відомостями щодо власника тварини (ПІБ, дата народження, адреса, телефон), виду тварини, породи, клички, дати народження та інше із подальшим внесенням цієї інформації до загальної електронної бази . Ця інформація є конфіденційною та надається лише у випадках, що передбачені чинним законодавством.

При реєстрації собаки, власнику видається «Картка реєстрації в базі даних електронної ідентифікації тварин», жетон , друкований примірник «Правила утримання домашніх собак та котів в м.Мукачево». Вартість реєстрації однієї собаки становить 48грн.71 коп..

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!