10 найкращих ноутбуків для редагування відео 2020 року

15
0

Готові до наших рекомендацій? Сподіваємось, вони стануть Вам у нагодні, особливо тим, хто займається відеомонтажем, створенням кліпів чи тематичних роликів для власного блогу.

Нижче спеціалісти магазину Zeto вибрали 10 найкращих моделей для редагування відео. Деякі - ігрові ноутбуки, інші - мобільні робочі станції, і є навіть кілька тонких і легких моделей. Будь-яка з них повинна бути достатньо потужною для принаймні випадкового редагування, а деякі - достатньо складені для виконання основних завдань з редагування.

Зрештою, скільки вам доведеться скласти бюджет, залежить від того, чи використовуєте ви лише ноутбук для редагування відео для швидкої роботи в полі, чи плануєте повернути його в студію, підключити його та використовувати як ваша основна машина.

Якщо ви їдете по колишньому маршруту, вам також захочеться поглянути на наші найкращі настільні комп’ютери, коли настане час модернізувати вашу основну платформу. Якщо ви вибираєте останні, ви можете ознайомитись із нашим списком найкращих ігрових ноутбуків , один з яких може запропонувати потужність - особливо процесор heftier - який вам потрібен для сеансів редагування марафону в кінцевий вечір.

Найкращі ноутбуки для редагування відео, представлені в цій групі:

13-дюймовий (2019) Apple MacBook Pro

Плюси: тонка, легка і стильна. Відмінний трекпад. Тривалий час роботи акумулятора. Блискучий дисплей. Два порти Thunderbolt 3.

Мінуси: відносно дорогі навіть у стартовій конфігурації. Обмеженість підключення периферійних пристроїв у нижчих моделях. Поляризаційна клавіатура не має вертикального ходу.

Підсумок: 13-дюймовий MacBook Pro - найкращий ультрапортативний ноутбук від Apple, завдяки стильному зовнішньому вигляду, відмінному тачпаду та довгому ресурсу акумулятора.

16-дюймовий Apple MacBook Pro

Плюси: чудовий дисплей із сіткою, тепер більший розмір та більш тонкі рамки Оновлена клавіатура. Зручний тачпад розміром XL Чудова якість звуку. Потужні Intel Core i9 та AMD Radeon Pro 5500M. Тривалий час роботи акумулятора. Варіанти зберігання SSD до 8 ТБ.

Мінуси: Не вистачає слота microSD, портів типу USB. Як ніколи, немає сенсорного екрана. Дорогий у налаштуваннях.

Підсумок: З більшим дисплеєм, графічним мікросхемою, і (покращено, нарешті!) Вдосконаленою клавіатурою, 16-дюймовий MacBook Pro від Apple - це нестандартна електростанція з великим екраном, створена для творців.

Microsoft Surface Book 2

Плюси: Преміальна конструкція зі сплаву. Елегантний дизайн кабріолета. Різкий сенсорний дисплей високої роздільної здатності в нових великих розмірах. Дискретна графіка Nvidia GTX 1060. Дуже довгий термін служби акумулятора. Кілька варіантів конфігурації. Вбудований приймач бездротового контролера Xbox.

Мінуси: максимум 16 Гб оперативної пам’яті. Поверхнева ручка - додаткова покупка. Додавання SSD-накопичувача досить дорого. Деякі витончені проблеми потребували усунення несправностей у наших тестах.

Підсумок: Surface Book 2 - це подвиг дизайну, найвищий преміум-конвертований ноутбук 2-в-1, який швидко, довготривалий, універсальний і портативний. Це навіть для ігор.

Lenovo ThinkPad P53

Плюси: колосальна графіка Quadro RTX 5000. Невелика стеля пам’яті та зберігання. Відома клавіатура ThinkPad. Wi-Fi 6.

Мінуси: дивовижно дорогі навіть без 4K-дисплея. Невеликий термін служби акумулятора. Веб-камера низької якості Фунт зайвої ваги.

Підсумок: Земляний Quadro RTX 5000, що тремтить на Землі, робить Lenovo ThinkPad P53 однією з найпотужніших мобільних робочих станцій, які ви можете придбати. Це здоровенно і дорого, але це знищує великі робочі процеси, як ніхто.

MSI WS75

Плюси: надзвичайно тонка і легка для 17,3-дюймової мобільної робочої станції. Швидкий Core i9 CPU та Quadro RTX графіки. Приємний час автономної роботи. Хороший масив портів.

Мінуси: Менш розширювані, ніж об'ємні системи. Екран з роздільною здатністю 1080p просто адекватний (4-дюймовий дисплей не доступний при запуску). Трохи незручне розкладка клавіатури.

Підсумок: MSI WS75 - це мобільна робоча станція з великим екраном, яка важить на два з половиною кілограми менше, ніж у конкурентів, при цьому зберігає восьмиядерну потужність процесора та останню професійну графіку Nvidia. Дисплей просто середній, але ноутбук в цілому вражає.

Acer ConceptD 7

Плюси: прекрасний 4K дисплей. Сильна продуктивність. Елегантний тонкий дизайн. Приваблива клавіатура та звук.

Мінуси: дорого. Немає опції для процесора Core i9. Ні слота для SD-картки, ні зчитувача відбитків пальців.

Підсумок: Це недешево, однак елегантний білий ConceptD 7 Acer поєднує шестиядерний процесорний м'яз, стильний 4K-дисплей та яскраву графіку GeForce RTX для спокуси 2D та 3D-креативних типів.

Asus ZenBook Pro Duo

Плюси: унікальний другий екран ScreenPad Plus спрощує робочі процеси. Основний дисплей - панель OLED. Відмінна якість дизайну та складання. Intel Core i9 та Nvidia GeForce RTX 2060 пропонують обчислювальну мускулатуру. У комплекті стилус та підп'ястка.

Мінуси: тісна клавіатура та тачпад. Немає зчитувача SD-карт. Важка. Короткий термін служби акумулятора.

Підсумок: Asus ZenBook Pro Duo - це продумане, хоч і дороге, переосмислення ноутбука, з другим екраном у базі клавіатури та процесором Intel Core i9, який повинен звернутися до творчих професіоналів з трудомісткими ресурсами.

Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 2

Плюси: Чудовий 4K екран і клавіатура. Опція для панелі OLED. Відносно компактний і легкий для силового ноутбука. Підтримка 802.11ax (Wi-Fi 6).

Мінуси: невтішний час автономної роботи. Максимально 1 ТБ місця для зберігання для цього класу машин. Max-Q, нежирний, чіп GeForce.

Підсумок: Lenovo освіжає свій 15,6-дюймовий статус-символ ThinkPad X1 Extreme з новими варіантами процесора, а також швидшою (якщо не яскравою) графікою та чудовими дисплеями. Але він стикається з жорстокою сутичкою двох оновлених іконок: Apple MacBook Pro і XPS 15 Dell.

HP ZBook Studio x360 G5

Плюси: конвертована гнучкість відповідає удару робочої станції. Гарний 4K сенсорний екран. Два порти Thunderbolt 3.

Мінуси: громіздкі і важкі. Дорогий. Quadro P1000 не дуже високий по сходах GPU на мобільних робочих станціях Nvidia. На сенсорній панелі немає кнопок.

Підсумок: ZBook Studio x360 G5 від HP не найшвидша чи найлегша мобільна робоча станція, яку ви можете придбати, але її конвертована конструкція робить її природною для презентацій або введення ручки.

Razer Blade Pro 17 (2019)

Плюси: Редизайн значно тримше, ніж оригінальний, але підтримує преміальну збірку. Високі ігрові показники HD 144 Гц дисплей. Покращений тачпад. Настроюється підсвічування за одним ключем.

Мінуси: RTX 2070 Max-Q не вистачає енергії, щоб повністю використовувати дисплей 144 Гц в іграх AAA. Напівмеханічні клавіші, об'ємний ролик та 4K варіант останнього покоління версії вже відсутні. Набір функцій зараз менш підходить для рекламних оголошень.

Підсумок: Ревізія Blazer Pro 17 на Razer в 2019 році відключає частину того, що роз'єднує модель останнього покоління, але приталений дизайн та достатній перелік роблять цю розкішну систему привабливою серед 17-дюймових ігрових ноутбуків.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також