1/8 кубка Закарпаття з футболу: Берегвідейк сенсаційно вилітає з турніру

5
0

13 березня в рамках 1/8 кубка Закарпаття зустрічалися дві команди з Свалявського району ФК «Стройно» та «Поляна».

На стройненському стадіоні зібралося близько 500 глядачів. З перших хвилин відчувалося , що «Поляна» на голову сильніша від чемпіона району.  Уже на 12 хвилині після подачі Браєра замкнув передачу  Іванець 0:1. За територіальною перевагою «полянців» перший тайм так залишився на користь гостів. Перші 10 хвилин «Стройне» трималось, тільки щоб не пропустити, але після контра атаки гостів, яка завершилась взяттям воріт яку завершив Стецо (який грав на позиції нападника, а не на звичній позиції захисника). За рахунком  0:2 в господарі поміняли майже половину команди, та догравали матч, без бажання виграти. Мабуть господарі поля не були готові до гри фізично, відчувалася втома. А в «поляни» навпаки після другого забитого м’яча як прорвало, гол за голом, атака за атакою. Стецо ще один раз відзначився, Скунзяк досить активно провів м’яч забивши теж один раз. Та вийшовши один на один голкіпером Іванець добив суперника. Наступний матч в чвертьфіналі  «Поляна» зустрінеться з пістряловським «Метеором»   . Ще одна команда , яка представляла наш район на кубок - неліпинський Хімік, обіграв гостів з Богдана Едельвейс 2:1, м’яч з пенальті забив Понзель Едуард, та Сакаль Яник , за Едельвейс відзначився Микуличинський Василь. В другим матчах здивувала всіх перемога в післяматчевих пенальті «Воловця» над  чинним чемпіоном «Берегвідейка», ФК «Ужгород» заштовхнув  чотири сухі м’ячі 4:0, ФК «Мукачево» розтрощив «Тячів» 0:8, ФК «Овертайм» Ужгород, ФК «Середнє», «Метеор» Пістрялово, здобули свої виграші в післяматчевих пенальтях, аналогічно ФК «Вільхівці» , «Севлюш», «Енергетик» Мукачево .