2 січня в Ужгородському пологовому будинку яблуку ніде було впасти

6
0

Батьки народжених у Новорічну ніч немовлят, а також бабусі, дідусі, куми намагалися потрапити до малечі. Роботи в лікарів Ужгородського перинатального центру, як завжди, було багато, адже у святкову ніч на 2010 рік народилися семеро діток, а протягом всієї доби нове життя світу дарували 15 породіль.

На першому поверсі і справді був переполох, молоді татусі «качали» свої права, мовляв, був на пологах, а тепер хочу нагору. Лікарка Олександра Шютева, яка наразі виконує обов’язки головного лікаря, пояснює, «це не переполох, а непорозуміння того, що карантин постановою санепідемстанції не знятий». Вона наголосила, все обійшлося спокійно, стабільно, жодних НП не було. За словами лікарки, першим у 2010 році о 1.05 народився хлопчик, другим також був хлопчик, він з’явився на світ о 2.00. Третіми були хлопчики-близнюки о 3.55 та о 4.05. Була ще одна двійня, але вже дівчатка — вони народилися по дев’ятій.
Новорічна ніч ще раз показала, що партнерські пологи стали ще моднішими, адже з кожною жінкою в пологовій палаті перебував чоловік. «Абсолютно всі пологи цієї ночі були партнерськими. Це значить, що або чоловік, або мама, або рідна сестра перебуває біля жінки, яка народжує. Це вже дуже давно впроваджено, це новітні технології, й вони широко працюють у нас. Чоловіки, як правило, прекрасно поводяться, підтримують дружину. І, скажімо так, позитивних емоцій більше, жінка відчуває себе захищенішою, в лоні сім’ї, поруч із найближчою людиною. Чоловіки трималися, ніхто не непритомнів. Все було добре», — розповідає пані Шютева.
Журналысти поспілкувалися і з молодими мамами, на обличчях яких можна було прочитати справжнє щастя. «Це в мене друга дитина. Чоловік планує назвати сина Олександром. Він був зі мною, перев’язав пуповину, все як має бути. При народженні першої дитини (дівчинки) не хотів бути, а вже з хлопцем узяв на себе відповідальність. Підтримка чоловіка мені дуже допомогла, особливо, коли перейми були», — радіє Андріана Цаплук, яка у 2010 році о 1.05 народила перше немовля.
Рудоволоса Антоніна Черепанич народжувала вже вдруге. Каже, пологи на Новий рік не були для неї несподіванкою, адже якраз у ці дні мали спливати терміни. «У мене вже другий хлопчик. Ми саме на Новий рік і чекали поповнення, бо терміни спливали 31 грудня, 1 січня. О 23.00 приїхали до пологового будинку, Новий рік уже в пологовій палаті зустрічали, а о другій годині ми вже народилися. Чоловік увесь час був із нами. Казав, що таких почуттів не можна передати словами. Коли чоловік поряд, народжувати набагато легше. Першого разу я народжувала сама, було набагато складніше. А підтримка близької людини дуже потрібна. Сина хочемо назвати Михайлом на честь дідуся», — акцентує Антоніна. Вона переконана, що найбільше щастя — це діти. «Особливо, коли вони ростуть, починають щось робити. І взагалі, коли з’являється дитя, я вважаю, у чоловіка й жінки міняється світогляд», — висловлюється матуся.
О 3.55 та о 4.05 Світлана Поп стала багатодітною матір’ю. Вона вже має двох донечок восьми й шести років. Хотілося продовжити сімейний рід, а народився не один, а два спадкоємці. Хлопчики стали особливим подарунком на день народження чоловікові й молодшій донечці Світлани, бо і чоловік, і дочка народилися 1 січня. «Не вірила, що це буде в Новорічну ніч, бо не може так збігтися. Замість святкування ми з чоловіком були в пологовому будинку. Чоловік весь час був зі мною, але під час пологів, ті 10 хвилин, був за дверима, хвилювався. Не думали, що в нас буде багатодітна сім’я», — зізнається мама близнюків. Тепер у цієї сім’ї буде двічі подвійне свято, аж чотири дні народження(!).

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також