2-ий "Тиждень угорських страв" об'єднав 15 закладів на Берегівщині

5
0

За словами одного з організаторів акції, яка пройшла з 3 до 9 лютого, Йосип Торпоі, скористалися можливість поласувати угорською кухнею зі знижками переважно місцеві жителі, і лише трошки туристи.

Для одних був додатковий привід повечеряти у ресторані з друзями та сім'єю, для інших - доречний збіг, аби за гарною ціною відсвятувати корпоратив чи інше свято.

"Варто зауважити, що "Тиждень угорських страв" – це не лише можливість добре і недорого поїсти, спробувати нові страви. А насамперед познайомитися з культурою та побутом угорців Закарпаття. Адже в Україні це унікальний регіон, де можна не виїжджаючи за межі держави, потрапити ніби в інший світ, відчути інший колорит", - розповів Йосип Торпоі в інтерв'ю путівнику Varosh.

Він також наголосив, що вечеря в так званий "жирний четвер", тобто день найвищих знижок, коштувала всього 20-40 гривень, тобто неймовірно дешево.

Повну версію інтерв'ю можна прочитати у матеріалі "Закарпаття для закарпатців": Знижками "Тижня угорських страв" скористалися, насамперед, місцеві

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також