22-річна закарпатка народила у салоні свого авто (ФОТО)

15
0

Фельдшер, який приймав пологи розповідає, за шість років роботи на «швидкій» у нього це ювілейні, вже десяті пологи «на колесах». Попередні дев’ять - були в автомобілі екстреної медичної допомоги.

Як повідомляють у Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги, Євгеній Пашко з командою привезли пацієнта на госпіталізацію до Ужгородської ЦМКЛ

"Тільки передали його медикам лікарні і ще не встигли виїхали з території медзакладу. Наша автівка рушила з місця, аж раптом різко відчиняються двері і голосний вигук поліцейського – Допоможіть, жінка народжує!». Біжу, на ходу одягаю рукавички і бачу: біля входу у відділення екстреної медичної допомоги два авто - поліцейське і легковик «Опель-Комбо».

В іномарці на задньому сидінні - породілля. Перекладати на ноші і транспортувати жінку не можна: немовля вже народжується… Зробив все, що потрібно в таких випадках, і на світ з’явилась здорова дівчинка», - розповідає Євгеній.

Маму разом з новонарожденою дівчинкою перевезли до пологового будинку, де дорогою, вже на ношах, фельдшер прийняв послід. Молодою породіллею та немовлям зараз опікуються медики пологового будинку.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також