280 закарпатських молодих сімей мають шанс отримати житло

7
0

в кредит

На Закарпатті станом на 7 вересня черга кандидатів на одержання житла в кредит, які можуть підтвердити платоспроможність та проходять по рейтинговій програмі кандидатів у позичальники, складає понад 280 молодих сімей та одиноких молодих громадян. Про це 11 вересня повідомило управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА.

Цього року за кошти молодіжних житлових кредитів продовжується будівництво 15-ти та 20-ти квартирних житлових будинків на вул. Володимирській у м. Ужгороді, а також ведеться будівництво 40-квартирного житлового будинку у Мукачеві, вул. Осипенка,43.

За програмою пільгового довготермінового кредитування житла Закарпаття одержало цьогоріч 489,5 тис. грн з держбюджету (заплановано – 1 450 тис.) та 600 тисяч гривень виділено з бюджету області.

Як розповіла директор регіонального управління Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Галина Дудчук, фінансування Закарпатського регіонального управління Фонду значно менше, ніж потреба в наданні молоді кредитів на будівництво. «Враховуючи, що ситуація в житловому будівництві є складною, існує необхідність нарощення обсягів будівництва житла, особливо шляхом максимального залучення коштів населення через надання довгострокових кредитів молоді. Окремо варто звернути увагу на необхідності надання місцевими органами влади земельних ділянок для спорудження житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам», – зазначила Галина Дудчук.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також