300 мільйонів доз: Країни ЄС підписують угоди на отримання вакцин від коронавірусу

11
3

Контракт на 300 мільйонів доз вакцин від коронавірусу вже підписали Німеччина, Франція, Італія і Нідерланди.

За інформацією німецького Міністерства охорони здоров'я, розробка вакцини може бути завершена до кінця року.

"Європейська правда" з посиланням на Welt пише, що контрактним партнером є фармацевтична компанія AstraZeneca. Дози вакцини будуть розділені відповідно до чисельності населення.

За словами групи країн, мова йде про вакцину AZD1222, розроблену в Оксфордському університеті, яка в даний час проходить випробування в великому дослідженні. За словами AstraZeneca, недавно вона уклала аналогічні угоди зі Сполученим Королівством та Сполученими Штатами.

"Швидкі, скоординовані дії групи держав-членів створюють додаткову цінність для всіх громадян ЄС в цій кризі. Разом з Комісією ми хочемо стати ще швидшими і вести більше переговорів у майбутньому", - сказав німецький міністр охорони здоров'я Єнс Шпан.

Міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанса заявив про підписання контракту "на поставку до 400 мільйонів доз вакцин для всього європейського населення".

"З сьогоднішнім підписанням настає багатообіцяючий перший крок вперед для Італії та Європи. Вакцина - єдине остаточне рішення Covid-19", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія зібрала вже 9,5 млрд євро на розробку вакцини від коронавірусу.

Коментарі

РУ
Роман Ужгород

У нас на России давно бьются над изобретением вакцины от коронавируса, правда каждый раз почему-то получается настойка боярышника.

Ю
ю

се ф'ючерсна угода, читайте до кінця статті.

2
2

Хіба вакцини вже вигадали?

Читайте також