3200 учасників "ГРИ В ДОВГУ" проходять тест на знання законів бізнесу. У фіналі – грант на МВА

9
0

Український сервіс прийому платежів для бізнесу Fondy, Київська школа економіки (KSE) і національний проєкт Дія.Бізнес відзначили старт освітнього проєкту «ГРА В ДОВГУ» прем'єрою відеоманіфесту малого і середнього бізнесу.

11 січня, стартував перший етап освітнього проєкту для підприємців «ГРА В ДОВГУ». Це онлайн-курс по веденню бізнесу – від стратегії і формування команди до маркетингу і продажів.

Станом на перший день зареєстровано 3200 учасників з усієї України: із Києва – 371, Львова – 258, Харкова – 240, Дніпра – 181, Одеси – 135, Запоріжжя – 84, Вінниці – 80, Івано-Франківська – 75, Ірпіня – 67, Тернополя – 64, Кривого Рогу – 60, Житомира – 57, Миколаєва – 53, Чернівців – 52, Черкас – 50, Полтави – 49, Хмельницького 42, Херсона – 40, Луцька – 39, Рівного – 38, Чернігова – 37, Маріуполя – 36, Кропивницького – 35, тощо. Близько чверті учасників складають жителі найменших населених пунктів країни.

Кількість слухачів проєкту може зростати: реєстрація відкрита впродовж усього першого етапу. З 11 по 21 січня кожен охочий може заповнити форму: https://fondy.ua/uk/gra-v-dovgu/, отримати посилання на навчальні відео, пройти тести і поборотися за вихід у півфінал. А потім – і за головний приз – грант у розмірі 450 000 гривень на отримання повноцінної бізнес-освіти і ступеня магістра бізнес-адміністрування (МВА) у Київській школі економіки.

«Сьогодні підприємці до нас найчастіше звертаються за «чарівною таблеткою» конкретним рішенням, яке допомогло б швидко вийти з кризи, – говорить викладач KSE та «ГРА В ДОВГУ» Тетяна Ізмайлова. – Найчастіший запитяк утримати продажі? І з'ясовується, що «чарівної таблетки» не існує. Потрібно щось робити з просуванням: якщо про вас не знають, наростити продажі не вийде. А, коли починаєш копати глибше, то розумієш, що і без хорошої команди, внутрішньої мотивації нічого зробити неможливо, і так далі. Тому наша програма побудована з блоків найважливіших знань, якими повинен сьогодні володіти підприємець, щоб провести аудит свого бізнесу. Їх потрібно брати і практикувати. Поєднання системних знань і практики єдиний дієвий рецепт».

Програма першого етапу «ГРИ В ДОВГУ»:

  • 11.01 Збут в умовах кризи

Євген Шульга, викладач KSE, CEO «Симпатік Груп»

Роман Набожняк, випускник KSE, засновник ресторанів Veterano Brownie, які отримали 3 нагороди Effie Awards за маркетингові комунікації у 2020 році.

  • 12.01 Ефективний маркетинг

Володимир Семеніхін, викладач KSE, ексдиректор з маркетингу Roshen, Milkiland, Mars.

  • 13.01 Просування бізнесу онлайн

Ольга Малиш, засновниця агентства Friends of brands, тренер, діджитал-експерт (серед клієнтів - USAID, Council of Europe, Bosch, Interpipe, Fondy, EnziPharm, Film.ua)

  • 14.01 Стратегічне планування

Сергій Гвоздьов, професор KSE, МВА. Стратег-практик (серед клієнтів - Nestle, «ДТЕК», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль», “Укрсиббанк”, Ferrexpo)

  • 15.01 Дія.Бізнес: Можливості для підприємців (бонусна лекція)

Андрій Ремізов, керівник онлайн-складової національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес. Міністерство цифрової трансформації України.

  • 18.01 Управління грошовим потоком

Михайло Колісник, професор KSE, PhD. Президент CFO Club Ukraine.

  • 19.01 Командна робота в пост-COVID реаліях

Володимир Шевченко, підприємець, випускник KSE. Засновник ресторанів Veterano Coffee, мережа яких успішно витримала COVID-криза.

  • 20.01 Виявлення неефективності у витратах

Володимир Стецик, віце-президент бізнес-освіти KSE. Бізнес-консультант. Серед клієнтів – переробні підприємства і FMCG.

  • 21.01 Операційна ефективність

Тетяна Ізмайлова, викладач KSE, МВА. Бізнес-партнер консалтингової компанії «Необхідно й достатньо».

  • 22.01 Управління проєктами

Сергій Гвоздьов, професор KSE, стратег-практик (серед клієнтів - Nestle, «ДТЕК», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль», “Укрсиббанк”, Ferrexpo).

На першому етапі проєкту його учасники впродовж 10 днів будуть отримувати у Viber і Telegram короткі лекції. Формат – аудіо і відео. Їх можна слухати навіть за кермом авто. Після кожної лекції пропонується пройти тест і заробити бали для потрапляння в півфінал. У фіналі проєкту найуспішніший учасник отримає грант на повноцінну бізнес-освіту (МВА) у Київській школі економіки коштом Fondy та KSE.

«2020 рік серйозно змінив правила гри, – говорить підприємець, керівний партнер Fondy і ініціатор проєкту Валерія Вагоровська. – У 2021 точно знаємо, що легше не буде: нам доведеться свідомо ризикувати, приймати складні рішення, прораховуючи кожен крок і розраховуючи тільки на себе. Щоб адаптуватися до нових реалій, потрібно набагато більше знати, ніж ми могли собі дозволити до цього. Ми ініціювали проєкт «ГРА В ДОВГУ», щоб підприємці могли оновити і систематизувати свої знання. Ми всі розуміємо, що бізнес це гра в довгу. Саме про це наш відеоманіфест».


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також