4G запрацювало ще у 10 містах та селах Закарпаття

9
4

Високошвидкісний зв'язок 4 покоління вже почав працювати в Свалявському, Виноградівському,Берегівському, Воловецькому та Мукачівському районах.

4G мережа, в діапазоні 1,8 ГГц, для абонентів Vodafone, почала діяти ще в 10 містах та селах Закарпаття. Нове високошвидкісне покриття з’явилось у: Сваляві, Волівці, Астеї, Кольчині, Яношах, Гать, Великих Лучках, Виноградові, Зняцьові та Іванівцях.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно та безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Нагадаємо, що в червні 4G запустили в Ужгороді та Мукачеві. Також мобільним зв'язком четвертого покоління користуються мешканці смт. Ясіня Рахівського району.

Коментарі

С
Справедливость

Водафон є лідер оператор 90гр безліч меню до оператора чисте легке і доступне інтернет стабільний н+ київстар знайшовши меню яке хрипить шипить неможливо впіймати і знайти оператора яку б ви кнопку ненатисли нагадують про незаслужену велику абонплату чим вища тим один послуга інтернет скорость лайф також 4g часто Еg меню нагадує МТС 2000 р безліч не має вобщем водафон є лідер треба оцінити по заслуги.

Н
НеВодофан

Київстар 3g ліпше робить ліпше у 3 раз як 4g від водафан. Та ще і позвонити мош, шо не мало важно)

А
Антал

Сись 4г усім до гузиці, і так усі ходять із старими нокіями де є лиш гпрс і більше нич із хвостиком.

6
698

Vodafone кончений звязок. Який 4 дж якщо просто дозвонитися не мож

Читайте також