50 літрів на добу: В Угорщині вдвічі зменшили норму "пільгового" бензину

7
0

Угорська нафтогазова компанія MOL з п'ятниці встановила обмеження в 50 літрів на добу для роздрібних клієнтів на своїх внутрішніх АЗК. Таким чином, ліміт зменшився вдвічі.

В Угорщині уряд Віктора Орбана офіційно встановив фіксовану ціну на пальне у листопаді минулого року. Постанова має діяти до 1 жовтня. Окрім палива, уряд встановив граничні межі для деяких основних продуктів харчування та процентних ставок по іпотеці до тієї ж дати.

MOL обгрунтував введення попереднього ліміту в 100 літрів на добу в березні із забезпеченням «достатніх запасів для всіх клієнтів». Зазначається, що у Європі та США попит на пальне значно зросте під час курортного сезону.

Нагадаємо, що угорські водії купують преміальний бензин 95 і дизель-пальне за 480 форинтів (приблизно 37 грн). До 27 травня іноземцям також дозволялося купувати паливо в Угорщині за офіційною ціною, але тепер для них діє ринкова ціна.

Європейська комісія повідомила, що розгляне рішення уряду в Угорщині дозволяти лише автомобілям з угорськими номерними знаками купувати бензин за обмеженими цінами, адже вважає його дискримінаційним по відношенню до іноземців.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також