
66-річна Ніна Литвинова, яка зникла 13 лютого, перенесла інсульт і майже 6 діб провела на морозі у лісі.
Донька зниклої жінки розповіла деталі порятунку мами. Як повідомили рідні, у жінки трапився інсульт і майже 6 діб вона провела у лісі на морозі без їжі та води. Знайшли ужгородку вчора близько 12 години поблизу дачного масиву у селі Глибоке.
Вона перебувала у виснаженому стані, марила, але перебувала при свідомості. Крім інсульту, медики діагностували у жінки зневоднення, переохолодження та обмороження пальців ноги. Зараз лікарі надають постраждалій всю необхідну допомогу.
Нагадаємо, 66-річна Ніна Литвинова зникла 13 лютого дорогою на дачу у селі Глибоке. Пошуки жінки тривали майже 6 діб, до них долучилися більше півсотні небайдужих.