
Легендарний рок-гурт Scorpions незабаром планують виступити у Словаччині, де зіграють пісні зі свого класичного альбому "LOVE AT FIRST STING" повністю - від початкової пісні "Bad Boys Running Wild" до заключної балади "Still Loving You".
Тим часом вокаліст гурту 75-річний Клаус Майне переніс складну операцію на хребті. Але вже привітав своїх словацьких шанувальників і повідомив, що вже почав працювати над підготовкою концерту. Навіть не віриться, що учасники колективу, який незабаром святкуватиме своє 60-річчя, досі вирують енергією. Наймолодший учасник гурту – гітарист Маттіас Ябс, якому під час ювілейного туру виповниться 70 років.
Концерт у Жиліні відбудеться 27 червня в рамках фестивалю TOPFEST 2024, тут о 23:00 розпочнеться виступ легендарних SCORPIONS. Тож словаки та туристи матимуть унікальний шанс. І хтозна, може, не востаннє.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!