80-річний закарпатець застрелив собаку: Поліція відкрила кримінальне провадження

45
6

Співробітники поліції відкрили кримінальне провадження за фактом убивства собаки у селі Пилипець Хустського району.

Як зазначили в поліції Закарпаття, повідомлення про жорстоке поводження із твариною надійшло до поліції 11 березня. Як з'ясувалося, 80-річний житель Пилипця посеред дня застрелив собаку.

Зброю, з якої чоловік здійснив постріл, правоохоронці вилучили. Дії закарпатця попередньо кваліфікували за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України. "У разі, якщо буде встановлено, що злочин було вчинено на очах у дітей, подію буде перекваліфіковано на ч. 2 ст. 299 ККУ", — додають в поліції.

За скоєне чоловіку може загрожувати обмеження волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до п'ятьох років.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ш
Шарік

Добрі люде, я Шарік бездомний пес, живу в Росвигово біля баків зо смітьом, ко має якоєсь кістя або їдіня най принесе - дуже тєжко стало жити бездомним тваринам

ЧІ
Чисто інтересно

А чим пес ліпше корови, свині чи даякої кози? Просто бо пес називаєся? Чи може для всіх дуже тайна як ту скотину забивають? Чи може всіх посадити на всякий випадок? Я не ош дуже підтримую псів убивати, але застрелив його, а не обмотав ноги колючкою і розважався. Тіпа перебор, золотики

Д
Дідо

Доброта,од людий,так і пре....... А чому ни напишуть,ош чого застрелив? Може,пес покусав діда,може-його внуків.... Я,ни захищаю вандалів...і т.п....айбо,інфу,треба писати подробну. А так,не подія,а просто пшик. Помийка-нет.

СС
ссссс сик

і до 80 років...ТАКІ ДЕБІЛИ ДоЖИВають-От ГУКАН.. Старий хрен ще й пушку має...і чорт го не забере

Х
ххх

Дибіл старий.......там тя скоро і встрітить тот песик!!!

Г
Ген

Все правильно, урода старого усипити

Читайте також