850 гривень: В Ужгороді оштрафували маму школяра, який кинув в учительку зошит

10
5

Відповідне рішення виніс Ужгородський міськрайонний суд.

Як пише zaxid.net, керівництво школи поскаржилося на дії школяра в поліцію. Мешканку Ужгородського району визнали винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків, жінка заплатить 850 грн штрафу за порушення сином дисципліни у гімназії.

Мешканка села Тисаагтелек, що на Ужгородщині, Наталія Г. «ухилялася від виконання свої батьківських обов’язків з виховання неповнолітнього сина, внаслідок чого він влаштував бійку в навчальному закладі, кидав рваний зошит у вчителя та порушив дисципліну», йдеться у постанові суду.

Про причину та обставини бійки у постанові суду не повідомляється.

На судове засідання обвинувачена не прийшла, її вину суд підтвердив протоколом про адміністративне, письмовими поясненнями, рапортом працівника поліції та скаргами, які подала гімназія села Тисаагтелек.

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Констанція Бенца визнала жінку винною за ч. 1 ст. 184 КУпАП України (ухилення батьків від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей) та зобов’язала сплатити штраф у сумі 850 грн. Також жінка повинна відшкодувати судовий збір у розмірі 454 грн.

Обвинувачена має право на оскарження постанови протягом десяти днів.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

О
Олександр

Думаю, що перше на щоб потрібно "скидуватися" батькам шкіл й інших навчальних закладів, це на відеокамери. Не виправдовуючи в жодному разі зухвалих порушників учнів, які в Жодному випадку не повинні проявляти агресію до вчителя, було б дуже корисним для всіх батьків побачити освітній процес в класі, де вчиться його дітинка. Може тоді й не було ні "поганих" вчителів й учнів, принаймні був матеріал для всебічного аналізу. На жаль стрімко деградує культура й рівень освіти вцілому, багато вчителів не бажають або не вміють вчити, а діти вчитися.

С
Справедливий

Ну а я хто ? Нижньодописове сайтове дурбецало з десятком кликух , яке пре і пре сюди в коменти з впертістю п'яного чи обдовбаного ідіота .

С
Справедливий

А судді "хто" ? Таке ж аморальне болото .

З
Завуч

Того малого треба було наказати трудом: заставити збирати сміття.

РМ
Розум має бути

Якщо вона неналежно виконує свої обов'язки , то, швидше за все, і грошей не має. І на дитину не вистачає. Тепер ще віддасть більше тисячі гривень... Гірше буде дитині, яка й так не має уваги. Якесь дурне зачароване коло. Дуже погано, що у нас така низька юридична поінформованість . І діти і , часто, дорослі не знають про наслідки своїх дій чи, навпаки, бездіяння.

Читайте також