Або ви з нами, або матимете проблеми: Контрабандисти спробували "притиснути" закарпатських прикордонників

10
19

Вчора, 11 лютого, до помешкання, яке орендують 2 прикордонників відділення «Горонглаб» Мукачівського прикордонного загону, вдерлися невідомі, які застосували газовий балончик.

Прикордонники розповіли, що поки вони оговтувались, контрабандисти погрожували їм фізичною розправою та наголошували, що проживання та «нормальне проходження служби» прикордонників можливе тільки за умови «співпраці» із тютюновими контрабандистами, пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

У прес-службі додають, що таке могло статись через припинення незаконної оборудки пачкарів минулого тижня.

Наряд, до складу якого входив один із потерпілих військовослужбовців, виявив сховок з понад 20 ящиками сигарет, які контрабандисти планували переправити в Угорщину. Законні дії прикордонників обурили ділків і ті, у свою чергу вирішили помститися та залякати правоохоронців.

До місця події викликали карету швидкої допомоги та працівників поліції. Особи нападників наразі встановлюються.


Варто додати, що тільки впродовж минулого року зафіксовано 27 фактів застосування насильства до особового складу Держприкордонслужби, 3 факти пошкодження військового майна, 9 фактів пошкодження майна військовослужбовців Держприкордонслужби та 15 фактів погроз фізичного насильства відносно особового складу прикордонного відомства.

Така ганебна зухвалість протиправних елементів вже призвела до загибелі у листопаді 2018 року Вадима Березенського – начальника відділу прикордонної служби «Ділове» Мукачівського загону.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

І
Іванко

Мукачево рулить

Б
Бейці

Весь район знає шо то зробив антипов.просто всему свойо время

2
21

Саміся побили пяні,і все...

О
Онті

Славський,Берені,Туга,Йовжіко змажте очко вазеліном,буду вас вінеком трахати

Т
Топор

Женя Славський давай сьогодні щось замутимо,шефа нема на роботі,я тобі відкрию.

С
Славський

Теперь я царь Горонглаба,і я рішаю кого пускати ,а хто буде смоктати

У
Україна

Замінування кордонів україни по всьому "периметру" . І виділення земельної ділянки, неподалік , під цвинтар для верблюдів , бобрів і іншої свійської і дикої худоби .

ДУ
До ужгородця

Ти одстав хлопче. Тепер лиш солдатіки які ходять в наряд добро лиш і дають. Начальник, разведка, зами і старші зміни не можуть пускати роботу

У
Ужгородець

казка для дітей. Ніхто не повірить що так просто з нічого т.зв. шістьорки контрабандистів прийшли пугати РЯДОВИХ прикордонників , які живуть вдвох, а не сам в з‘йомній квартирі , самі прості прикордонники, які взааагалі нічого не вирішують. Це скоріш за все проста , стандартна битовуха, яка має зовсім іншу причину аніж переправка цигарок.

Р
рок

Покладьте ціну на цігаретлики 5+ євро,то будуть мадяри мати проблеми з контробандов.Тоди майже начнуть цігари возити од них.

В
Вася

То Антіпов з Саєнковим два депутати контрабандисти це вони постійно запугують прикордонників і місцевих в Угорщині вони знаходяться в розшуку за погрози поліцейським що мішали їм здійснення контрабанди сигарет а кришують їх правоохоронці і служби

Л
Ласло

Верблюди прийшли проплачене бабло повернути,бо погранці засцяли і не дали добро на перекид цигаретликів або ВВБшникі змінили графік нарядів на зельонці.

Г
Гейропа

Заміновати де проходить кордон , та най носять помалі

КБ
Контро банда

робиться по тихому (загнав фуру на дві години і додому), а не так як ті верблюди носять свої пакунки по центральних вулицях заграницьов, у чорних пакетах перемотаних скотчем. Того і верблюди будуть у хлівах, а не ходити по Європі.

У
Україна

Стріляти на ураження . Тоді не буде "нічних візитів" . А так , бавтеся у "війнушки" далі.

4
45342312

Увенчанные орденами и покрытые славой ))

4
45342312

Що то за контрабандисти, що баончиками пугають? Що то за прикордонники, що бояться балончиків? І перші і другі курять той самий тютюн і ходять наліво до одних і тих самих б....й

О
Олександр

кіть ся узяти та тих контробандистів мож за місяць усіх зачистити... просто треба стріляти усіх,

M
Miki

То Професор був ?

Читайте також