Адмінпротокол за проституцію та провадження за звідництво: У Хусті викрили бордель (ФОТО)

17
3

Як звітують у закарпатській поліції, вони викрили 2-х закарпаток, які займалися наданням інтимних послуг.

30-річна хустянка підшукувала для своїх 24-річної подруги клієнтів. Судячи з усього, жінок спіймали практично на гарячому, ловили «на живця». Кожна з викритих закарпаток, звітують в поліції, отримали по 1000 за свої старання.

– На 24-річну хустянку поліція склала адмінпротокол за ст. 181-1 КУпАП, тобто заняття проституцією. Таке правопорушення тягне за собою попередження або накладення штрафу від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – уточнюю в поліції. – Крім цього, розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 302 ККУ, тобто створення або утримання місць розпусти і звідництво. Такі дії караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

Коментарі

Л
Ліберал

Ото злочин, богаму... Коли вже настануть часи, оби наші ЗМІ повідомляли - "у Хусті (Мукачеві, Ужгороді) ВІДКРИЛИ бордель" ?

Ж
Женя

На общагу похоже) у педусі і платити не треба, дівки так дають )))

КВ
Куля во6ла

Ни дали дiвцi заробити грошi на комунальнi. Типир лем на Польшу, збирати клубнiку з рана до вечора. Або на мадяри, в парниках здихати. Бяда-бяда.

Читайте також