Аеропорт Ужгород почав промо-кампанію нового рейсу до Києва (ВІДЕО)

8
2

Відповідний рекламний ролик з'явився нещодавно у мережі.

Раніше Mukachevo.net писало, що Закарпатська обласна рада виділила гроші на підтримку Ужгородського аеропорту, який взяв на себе всю відповідальність по здійсненню рейсів.

Мова йде про 2 мільйони, які витрачатимуть у разі збитковості при співпраці з авіакомпанією Мотор Січ, що здійснює авіарейси.

— Вона (Мотор Січ, - ред.) надає послуги польоту і надає послуги реалізації квитків, але аеропорт бере на себе організацію видаткової частини, тобто якщо літак буде незаповнений, це має покрити аеропорт. Кошти надались для того, аби аеропорт мав з чого покривати видатки у час накатки рейса, - розповідав редакції Mukachevo.net голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Разом з тим неодноразово говорилось і про рекламну кампанію авіарейсу, яка нібито має підвищити інтерес до рейсів. І от днями відповідна реклама почалась, адже у мережі опублікували відео в якому рекламують рейс Ужгород-Київ-Ужгород.

Дивіться:


Нагадаємо, квитки на авіарейси вже у продажі. Згідно онлайн сервісу, квиток 3 червня з Ужгорода до Києва коштуватиме 2576 гривень.

Коментарі

ОК
Олександр К.

Руслан ліс головний корупціонер аеропорту

A
Andron

Мені літати у Київ не треба. А депута-ти най платять.

Читайте також