
Американець вважає, що цей експеримент - перший крок на шляху злиття людей з роботами.
Американець Тім Кеннон з Піттсбурга називає себе "біохакером" завдяки вшитому в руку комп'ютеру досить значних розмірів.
Пристрій, що захищений плівкою, обладнаний акумулятором, який можна заряджати за допомогою бездротової технології. Основне призначення вшитого під шкіру чіпа - збір біометричних даних власника.
За словами Кеннона, однією з проблем було імплантувати агрегат - для цього він скористався допомогою приятеля, такого ж "біохакера". Процедура була приурочена до Міжнародної конференції з модифікація тіла (BMXnet), що проходила в жовтні в Ессені (Німеччина).
Імплантований комп'ютер отримав назву Circadia 1.0, він може підключатися до будь-якого Android-девайса для передачі даних. Однак на часі це лише показники температури носія. Крім того, є підсвічування для татуювання, під якою розташований Circadia.
Як повідомляє Motherboard, розробкою пристрою займалася компанія Тіма Кеннона Grindhouse Wetware. В майбутньому модель зможе фіксувати пульс власника і стане меншою. Зазначимо, "біохакер" упевнений, що все це не пусті експерименти, а важливі кроки на шляху злиття людей з роботами, повідомляє ТСН.