Андрій Бурий від імені української громади Будапешта налагоджував контакти з окупаційною владою Криму (ФОТО)

13
4

Посольство України в Угорщиниі отримало інформацію про те, що депутат Державного самоврядування українців Угорщини, голова самоврядування українців ХХ району міста Будапешт Анатолій Бурий у травні 2017 року здійснив візит до м. Алушта, Автономна Респубілка Крим, з порушенням встановленого порядку в'їзду на тимчасову окуповану територію України та виїзду з неї.

– Я каждый год сюда вожу делегации. Каждый год, 31 числа, мы здесь. Привожу делегации из Будапешта. Поэтому люди тоже из уст в уста лучше передают правду, чем какая-то там дезинформация идет по телевидению в газетах и т.п. Я рассчитываю, думаю и уверен в этом, что будет так, что мы каждый год как ездили, так и будем ездить, – каже Бурий кримській пресі.

Зокрема, під час візиту А.Бурий виступав на організованих окупаційною владою заходах в якості так званого керівника угорської делегації мерії м. Будапешт (Угорщина), просуваючи ідею налагодження контактів між Угорщиною та окупаційною владою Автономної Респубілки Крим у порушення чинного законодавства України та міжнародних норм.   

– Територіальна цілісність держави – це те питання, в якому немає місця для компромісів та напівтонів. Будь-яке виправдання чи намагання зрозуміти російську агресію проти України толеруватися не може і не буде. Коли така неповага до нашої держави виказується з боку людини, що себе ідентифікує як українець, – це подвійна зрада, яка заслуговує на адекватні дії і публічне засудження, – зазначила позицію Посол України в Угорщині Любов Непоп.

Посол розраховує, що українська громада Угорщини дасть належну оцінку таким діям і в цьому зв’язку звернулася до голів Державного та Столичного самоврядування українців Угорщини. А також до колег з Угорщини.

Коментарі

Д1
До 10:21

Дятел тты, няньо, смолоше.

ДП
До патрioтiв

Ви дятли , краще дивiться за вашим Петьком Офшорним , щоб знову не полетiв пiд чужим iменем зI своею свитою, витрачати краденi вiд лох вукраiнських 500000$ на Мальдiви. Ще поцiкавтесь, дятли, де навчаються дiти вашого гаранта !

Ю
ю

Він просто обурів... Скотиняка

ВП
вуйко Пішта міліцішта

Шо вто за сорош такий? Шо вно там у Пешті робить? Пише ся не по-нашому, пудкарпатськы. І по-мадярськы, бізонь не берує говорити.

Читайте також