Арахамія вважає неважливим для України питання заборони УПЦ МП

35
4

За словами очільника фракції Слуга народу Давида Арахамії на порядку денному є ніби більш важливі питання для розгляду, саме тому вони у пріоритеті.

"У мене є чіткі завдання, від них залежить зовнішнє фінансування від донорів, початок перемовин щодо вступу в ЄС і бюджетний процес, який має чіткі часові межі, – заявив Арахамія. – Поки це не буде проголосовано – все решта я вважаю політичними позиціями різних партій", - зазначив Арахамія в коментарі LIGA.net.

На думку Арахамії, в парламенті є безліч резонансних рішень: від легалізації медичного канабісу до закону про зброю.

"Я знаходжусь над сутичкою. Я ні в ту, ні в іншу церкву не ходжу, тому можу дозволити собі розкіш спостерігати над змагальним процесом", – додав він.

Нагадаємо, у порядку денному парламенту стоїть урядовий законопроєкт №8371, що дає підстави для заборони УПЦ МП в судовому порядку. Раніше Mukachevo.net писало про те, що у Pаді зібрали 226 підписів на його підтримку.

Незважаючи на це, Арахамія ставить це питання на розгляд у самому кінці засідання, а це значить, що попри те, що є більш ніж 226 голосів, ситуація під час голосування може скластися по-різному.

Річ у тім, що під час бюджетної сесії в залі, як правило, максимальна кількість народних депутатів. Але якщо питання потрапить на сам кінець засідання, голосів може не вистачити.

Окрім того, як пише lb.ua, група нардепа Артема Культенка (“Слуга народу”), який є адептом московської “церкви”, може впливати на тих, хто вже підписав звернення, бо їхні прізвища відомі. І деякі нардепи можуть десь затриматися під час голосування або, як це часто буває, “випаруватися” — вийняти картку зі слота.

“Ми зібрали підписи і зареєстрували. Але зараз критично важливо перемістити питання в порядку денному вище, щоб під час його розгляду в залі була максимальна кількість народних депутатів. Також треба зауважити, що днями до Верховної Ради надійшов законопроєкт, який має підтримку Служби безпеки (10126). Ми розуміємо доцільність такої пропозиції, і щоб не гальмувати процес, пропонуємо після того, як розглянемо наявні законодавчі ініціативи, внести відповідні правки між першим і другим читаннями і врахувати нові побажання”, — зазначає Юлія Клименко (“Голос”), яка ініціювала збір підписів у залі під зверненням до Стефанчука.

Голова фракції Давид Арахамія поки що не відповів, чи готовий він або його заступник Андрій Мотовиловець змінювати порядок розгляду питань.

За те, щоб питання розглянули якнайшвидше, виступає і група “Довіра”.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

В
Вольфович

Арахамія у синагогу ходить

4
486

які ж вони кончені

Н
но

най почитать Базіва

Ф
Ф

Диверсанти і сектанти в рясах фсб попи і колаборанти такі як арахамія Вот так і существуємо неначасі печально і крапка

Читайте також