Авто мера Ужгорода спіймали припаркованим на пішохідному переході (ФОТОФАКТ)

12
9

Ці світлини зробив один з постійних читачів Mukachevo.net та ужгородських активістів сьогодні в першій половині дня.

Службове авто міського голови Ужгорода Богдана Андріїва було припарковане на пішохідному переході на вулиці Корятовича поруч з "зеленим" базаром у центрі Ужгорода.

Слід зауважити, що Богдана Андріїва частіше можна побачити у робочий час на його власному Range Rover. Так чи інакше, сподіваємося, патрульна поліція проведе щонайменше "виховну бесіду" з водієм авто.

Коментарі

Z
ZoltanУ

Тепер кіть знаєш яка машина, та усе можеш чолом у асфальт бити коли коло тя їхати буде, бидляку!!!

М
мукачівець

ану пофоткайте у нас центр коло міськвідділу,коло зупинки автобуса на Пушкіна...в свому окови дощку не видите...уроди продажні

Z
Zoltan

Тепер хоч знаю, яка машина у Андріїва!

І
Іван

В прошлому році, коли сфотографували його машину, яка каталася по набережній, то відмазалися, що якоби "подарунки дітям розвозив". Перед цим, як сфотографували на стоянці в недозволеному місці, сказав що то тесть взяв його машину покататися. Зараз скажуть, що власноруч підвозив робочим бруківку))))

В
Віктор

Редакція МН, хто пише такі статті? Хто спіймав авто?- була погоня,чи на вудочку ловили? І як розуміти "близько сьогодні в першій половині дня"?

О
останньому

Што ти ся имив до чулувіка.Бідний,іздить на запорожцьови,а увін таги на зло заглох ни пириході.Бінзін виден,никачиствинний.

Р
Рата

Ужгородці вибрали собі оленя

СК
Степан Крук

Ужгородои править олень???

В
Волчак-мурчак

Він скаже шо то не його машина, а двойнік по городу Їздить))

Читайте також