Балога – Брензовичу: перед тим, як жалітися на владу в Брюсселі, треба скласти мандат

9
2

Народний депутат розкритикував свого колегу, який критикуючи діючу владу в Україні залишається її частиною.

– Пан Брензович є членом фракції БПП в парламенті, яка є основою коаліції. Угорські політичні рухи отримали з рук губернатора Закарпаття третину посад. Якщо влада чинить тиск на угорську меншину, то чому тоді представники угорських партій продовжують бути частиною цієї влади від Закарпаття до Києва? Логічно було би перед тим як жалітися в Європарламенті, вийти з політичного союзу з владою, скласти мандат і тоді аргументувати хто, де і чим саме утискає права угорської меншини. Бо чим далі, тим важче зрозуміти чиї саме інтереси відстоює пан Брензович і його соратники – угорської меншини Закарпаття, чи угорських політиків з Будапешта? – наголосив Віктор Балога.

Зауважимо, що Ласло Брензович разом з союзниками по КМКС та угорської партії влади Фідес провів кілька зустрічей з керівництвом Європарламенту, на яких розповів про утиски закарпатських угорців в Україні.

Коментарі

Р
Робі

Ці ''захисники'' угорських меншин задовбали. Я угорець, живу на закарпатті. І вже задовбали, з цими культурними автономіями, утисками і тому подібне. Нас хотять розсварити, розхитати мир в нашому краї. Гнати б цих мордорських псів за кордон, хай там ''захищають права'' кого хотять.

Л
Ласло

Закарпатські угорці, порядні громадяни України , а брензович чистої води сепаратист. Буде ся так вести, буде втікати скоро з Закарпаття не порядний челядник. Лиш біду мадярам робить в Закарпатті

Читайте також