Балога озвучив 5 першочергових кроків для захисту України

10
5

Політик наголошує: ми маємо чітко розуміти, що дикунські імперії сприймають і поважають лише мову сили.

«Для того щоб зупинити путінську військову машину ми маємо використовувати будь-які методи. Головне – отримати результат: припинити війну і не дати втягнути себе у чергову пастку Москви. Але, вважаю, що легалізація сепаратистів і путінського кума може призвести лише до посилення українських прислужників Кремля. І пряма військова агресія РФ – лише питання часу. Тому зараз нам потрібен реальний план по захисту України», - зауважив Віктор Балога.

За його словами, цей план має складатися з наступних пунктів:

1. Укріплення кордону із РФ – починаючи із завтрашнього дня. Місяць «розкачки», який взяла Держприкордонслужба на розробку плану з укріплення кордону – це злочин в умовах війни. Лише за цей час можна поставити першу лінію захисту – мінні поля на 2/3 кордону із РФ.

2. Збільшення в рази чисельності Збройних сил, МВС, СБУ на Луганщині і Донеччині. Насамперед – у районах, які контролюються українською владою.

3. Виведення добровольчих батальйонів із зони АТО та їх негайна заміна працівниками МВС, які мають досвід військової служби і навички володіння зброєю.

4. Повна перебудова української армії за стандартами НАТО – від шкарпеток до засобів безпеки і озброєння.

5. Негайне завантаження вітчизняних оборонних підприємств, які мають працювати «у три зміни» і виготовляти високотехнологічну зброю. У нас є достатньо фахівців і підприємств, щоб уже наступного року наші військові могли отримати сучасну зброю високоточного наведення.

«Ми маємо чітко розуміти, що дикунські імперії сприймають і поважають лише мову сили. А ми не зможемо жити спокійно до тих пір, поки не отримаємо боєздатну армію і посилений кордон», - підсумував Віктор Балога.

Коментарі

З
Закарпатец

БАЛОГА СФОРМИРУЙ БАТАЛЬОН ПОД НАЗВАНИЕМ "БАРВА" (СВОИХ РОДИЧЕЙ, свою службу безопасности, сторожей продавцов, разнорабочих, бухгалтеров, менеджеров и др.) И ВПЕРЕД НА ЮГО-ВОСТОК ХУЖЕ ТОЧНО НЕ БУДЕТ - ПО КРАЙНЕЙ МЕРЕ ЛЮДИ ОТ ТЕБЯ ОТДОХНУТ НУ И РЕКЛАМА НА ВЕСЬ МИР!!! НУ А ЕСЛИ СЛУЧИТСЯ ЧТО МЫ ТЕБЯ БОЛЬШЕ НЕ УВИДИМ - НИЧЕГО, ДЫШАТЬ СТАНЕТ ТОЧНО ЛЕГЧЕ А ТО ВСЕ КАК ЛЕНИН В ШАЛАШЕ, АПРЕЛЬСКИЕ ТЕЗИСЫ СТРОЧИШЬ, ПОКАЖИ ПРИМЕР

З
Закарпатец

Вступила Украина в ЕС. Сидят два кума хохла выпивают. Один спрашивает: -ну шо? Второй отвечает: -Да херня этот ЕС - я без работы, жена в Италии полы моет, сын вышел замуж за немца, дочь проститутка во Франции!!! А во всем виноваты москали!!!! Говорили нам: "не вступайте в ЕС, не вступайте в ЕС!!! " Знали падлюки, шо мы назло зробим!!!! После долгих поисков ориентации на Запад или на Восток, Украина выбрала нетрадиционную ориентацию Что такое счастье ? -Это жить в независимой Укpаине. А что такое несчастье ? -Это иметь такое счастье.

Р
рома

Балога озвучив ? він виставив це на своїй сторонці у фейсбук господи,чоловіку за 50 перевалило а він до сі грається в політику

З
зіна

Головне, щоб народ вже відчував ці покращення, а не тільки бачив іх на папері...

М
Михайло

Ви давайте покращуйте людям умови життя, в тому числі зарплата треба піднімати на 50%. У іншому випадку нова влада буде між двох вогнів - з одного боку ЛНР, ДНР і Росія, з іншого - власний народ! Дограються з цим підвищенням цін на все!

Читайте також