Бандити напали на хустського стоматолога і обікрали

14
0

Розбійники зв’язали лікаря й відібрали від неї гроші в сумі 3000 доларів і 2000 гривень.

По телефону 102 оперативний черговий Хустського міськвідділу міліції отримав інформацію про розбійний напад в с.Липча.

В село прибула слідчо-оперативна група. Як з′ясувалося,  двоє невідомих у масках напали на лікаря–стоматолога. Зв’язавши жінку скотчем, бандити викрали з хати гроші в сумі 3000 доларів та 2000 гривень.

Оговтавшись від пережитого, потерпіла розповіла, як усе було. Того вечора вона знаходилася у дворі, як раптом на подвір′я зайшов незнайомець. Чоловік пожалівся лікарю, що його страшенно болить зуб і попросив допомоги. Звичайно, лікар йому не відмовила й запросила в кабінет, облаштований у будинку.

Під час огляду «хворого» до кабінету увірвалися двоє бандитів у масках, зв’язали жінку скотчем та забрали з хати гроші в сумі 3000 доларів та 2000 гривень.

Невдовзі працівники карного розшуку встановили особи розбійників. Одного з них – 36-річного раніше судимого жителя Тячівського району вже затримано. Двох його спільників ще розшукують.

Як зізнався затриманий тячівець, того дня на його мобільний телефон зателефонував давній знайомий, також житель Тячівського району. Сказав, що є справа. За годину чоловіки зустрілися та поїхали на каву до Хустського району. Там у кафе їх чекали ще два приятелі. Один із компанії  запропонував викрасти гроші в сумі 10000 доларів від лікарки-стоматолога, яка проживає у с.Липча Хустського району.

На автомобілі з іноземними номерами компанія поїхала на «діло». Машину залишили в полі, а  самі через кладовище пішли в  будинок жертви. Згаданий 36-річний тячівець пішов у будинок першим під виглядом хворого. Двоє його подільників у масках увірвалися згодом, повалили жінку на землю, зв’язавши їй руки та ноги скотчем. Перелякана господиня сама показала сховок з грошима.

Гроші в сумі 3000 доларів і 2000 гривень бандити поділили між собою та витратили на власні потреби.

Інформація Хустського МВ УМВС

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також