Банківські кредити та мікропозики: що для чого

16
0

Банківські кредити стали для українців досить звичним явищем, бо хоча б раз у житті гроші в борг брав майже кожен. Проте сьогодні популярність набирають мікропозики, що дозволяють швидко вирішувати будь-які побутові питання, не звертаючись за допомогою до друзів або родичів.

Чим же відрізняються ці два поняття, та що в решті решт вигідніше – звичайний кредит чи мікропозика?

Банківські кредити

До банків сьогодні звертаються найчастіше тоді, коли потрібно отримати досить велику суму на довгий строк, наприклад, для купівлі автомобіля, вартісної побутової техніки, устаткування або проведення масштабного ремонту. Щоб отримати багато грошей, потрібно довести банку свою платоспроможність – надати різні довідки, залучити поручителів, внести заставу та інше.

Розгляд такої заявки подекуди займає декілька днів, та й відсоток відмов по таких кредитах досить великий. Менеджери часто дзвонять роботодавцю, перевіряють кредитну історію, вимагають привести найближчих родичів, щоб вони підтвердили, що знають про бажання людини оформити кредит та не заперечують.

Всі ці дії віднімають багато сил та нервів, але за потреби отримання великої суми можна й потерпіти. Ситуація виглядає вкрай по-іншому, коли потрібна невеличка сума, щоб дотягнути до зарплати або швидко відремонтувати, наприклад, пральну машину. Чекати та збирати купу паперів просто ніколи, та воно того й не варте. Для того існують інші способи отримання грошей.

Мікропозики МФО

Під поняттям мікропозики розуміють так звані гроші до зарплатні, тобто невеличкі суми від декількох сотень до декількох тисяч гривень. Отримують такі позики буквально за декілька хвилин просто на карту. Для отримання мікропозики не потрібно збирати довідки чи приводити поручителів – достатньо заповнити невеличку анкету із виказанням даних паспорту та коду. Зробити це можна, наприклад, на сайті МФО «Дінеро», перейшовши за посиланням dinero.ua/ua/micropozika, або обрати інший сервіс за бажанням.

Для отримання грошей достатньо відповідати трьом умовам:

  • бути громадянином України;
  • досягнути повноліття;
  • мати чинний паспорт, код та карту будь-якого банку.

Розмір мікропозики рідко перевищує 10 000 грн, а строк кредитування – від декількох днів до місяця. Відсотки за такими кредитами нараховуються щоденно, але оскільки надовго гроші не дають, то й переплата буде невеликою. Проте, якщо на момент повернення грошей так і не знайшлося, термін дії договору можна подовжити, сплативши лише відсотки.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також