
Набір універсальних інструментів для ремонту обов'язково повинен бути в будинку.
Чекати на фахівця зі своїми пристосуваннями в разі поломки можна, але для перестраховки краще зібрати невелику валізу з інструментами. Так ви будете впевнені за будь-якої форс-мажорної ситуації. Тож що є в обов'язковому переліку?
Мінімальний набір
Професійні будівельники й слюсарі не будуть використовувати інструменти «два в одному», наприклад, поєднання функцій плоскогубців і кусачок. Але для домашнього використання від випадку до випадку такий варіант може бути досить вигідним. Окрім цього, ви маєте купити шуруповерт для створення отворів великого діаметра. Він є зручним поєднанням викрутки та дрилю. За його допомогою можна кріпити на стіні полку, картину, дзеркало, годинник тощо.
Також у вашому повсякденному базовому наборі бажано мати:
- рулетку для вимірювання відстані та розмірів — корисно використовувати під час перестановки;
- набір ключів та насадок для інструментів — зручно для збирання меблів;
- рівень — використовується у будівництві, але корисний у будь-якому випадку, коли треба зробити щось рівне;
- хрестова і шліцьова викрутки — можуть використовуватися як простіша альтернатива шурупокруту;
- молоток — є сенс придбати невеликий або середній розмір для розв'язання дрібних побутових питань.
Ці інструменти ви можете швидко знайти в інтернеті, де є доволі багато варіантів, як нових, так і тих, що були у вжитку. Для таких цілей якнайкраще підійде сервіс OLX, за допомогою якого буде просто знайти товари у будь-якій частині України.
Додаткові пристрої
Також знадобиться під час ремонту або дрібних реставрацій фен будівельний. Завдяки йому можна полагодити труби, шланги для поливання, раковини та ванни тощо.
Великий за розмірами степлер може використовуватися для ремонту меблів, утеплення кімнати. Але важливо вибирати варіанти з різними матеріалами для роботи: скобами, цвяхами. Так інструмент стає більш ефективним у повсякденному використанні.