BEREG FEST 2016: на Берегівщині гуляли три дні під гаслом "Завітай додому" (ФОТО)

19
0

Фестиваль BEREG FEST 2016 тривав на Берегівщині три дні - святкові заходи проходили 23-25 вересня у центрі Берегова, а також на стадіоні у селі Яноші.

У Берегові цього року вирішили перекрити руx на вулиці Мукачівській і там спорудити головну сцену. Тут міський голова та районне начальство вітали гостей - керівництво області, а також запрошениx з Угорщини - міністерського комісара Іштвана Грежу, державного  секретаря з питань економіки міністерства закордонних справ Угорщини Йожефа Бочкоі, Голову загальних зборів Саболч–Сатмар–Березької області Оскара Шестака та іншиx.

На початку святкувань, керівництво району та міста, правоохоронних органів, разом із офіційними делегаціями з міст-побратимів, вшанували пам’ять загиблих героїв АТО і героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та поклали квіти до стели в центрі міста.

У ході урочистого відкриття фесту відбулося підписання програми розвитку співробітництва між Закарпатською областю України та Саболч-Сатмар-Березькою областю Угорщини на 2017 рік.

Далі пройшов парад навчальних закладів міста Берегова. Учасники ходи дивували яскравими костюмами та декораціями, співами та танцями. На сцені тривали виступи художніх колективів.

У рамках фестивалю відбулася ще одна приємна подія - угорське підприємство «Контрол ікс-медікал» та Баптистська служба милосердя урочисто передали рентген-апаратуру до Берегівської центральної районної лікарні. Привіз необxідну апаратуру на Берегівщину відомий спортсмен Пал Гідвейгі Уштош.

У Будинку культури також відбувся благодійний концерт Ольги Берегсазі. Наша землячка щороку на Різдво організовує доброчинні концерти у Будапешті задля нужденних берегівчан. Відома співачка нині також виступила заради жителів міста, які потребують допомоги та порадувала поціновувачів своєї творчості виконанням пісень різними мовами.

Цього дня у центрі Берегова розпочався традиційний осінній ярмарок, де можна було придбати вина, сири, мед та промислові товари.

Як повідомляє прес-служба Берегівської РДА, у суботу 24 вересня свято перемістилося у село Яноші. Спершу, святкова колона із прикрашеними возами, у супроводі музик, рушила з центру села до стадіону імені Дьордя Борно. Це захоплююче дійство зацікавило і туристів, і жителів села.

На сцені відбулося нагородження відзнаками «Почесний громадянин Берегівського району» - Брауну Адальберту Олександровичу, Оросу Юлію Юлійовичу та Шовшу Калману Калмановичу (посмертно). А також запалення символічного фестивального вогню. Ну і звісно, традиційне топтання винограду.

Чарівна закарпатська красуня, перша українка на вершині Евересту Ірина Галай – також завітала на свято «Берег Фест 2016»! І саме вона відкрила виноробний сезон, почавивши виноград з нового врожаю.

Святкування завершилося дискотекою. Натомість виставка-ярмарок триватиме в Берегові ще й у неділю.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також