Берегівчанина Вадима Сухаревського призначено командувачем Сил безпілотних систем

1242 2

Сухаревського призначено відповідно до наказу міністра оборони України від 10 червня 2024 року.

Полковника Вадима Сухаревського призначено командувачем Сил безпілотних систем Збройних сил України. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

10 лютого 2024 року 39-річного полковника було призначено на нову посаду, а саме заступника головкома ЗСУ Олександра Сирського.

Полковник Сухаревський брав участь у російсько-українській війні ще з 2014 року. Прийняв перший бій біля Семенівки на Донеччині 13 травня. Він тоді ще був старшим лейтенантом із позивним Борсук.

Сухаревський перший наказав стріляти в бойовиків на ураження. Він обстріляв зі свого БТР підопічних терориста Ігоря Стрєлкова-Гіркіна. Наприкінці літа Борсук отримав поранення.

З 2016 року військовий виконував завдання на Маріупольському напрямку. Тоді він був у складі 36-ї бригади морської піхоти.

Звання підполковника отримав у червні 2020 року. Через короткий час Сухаревський став полковником. Вже в цьому званні він отримав звання «Герой України» у 2022 році.

Коментарі

ПБ
пензіяш-з Берегсаса

ДЯКУЄМО НАШому закарпатцю-Герою!ПИШАЮСЯ СВОЇМ ЗЕМЛЯКом-дійсно!*ЙОМУ-Наснаги,Везіння ,ТЕРПІННЯ і УСПІХів=А ГОЛОВНЕ-ЗДОРОВЬЯ,настрою- І ПереМОги!

*
*****

Дякуємо нашому Захисникові за кожен новий день у вільній Україні!

Читайте також