Берегівська міськрада закликала Порошенка скасувати абонплату за газ. 2-є депутатів від БПП утрималися

12
7

На сайті Берегівської міської ради оприлюднено текст рішення другого засідання 21 сесії VІІ скликання від 04.2017 року № 02-685 «Про звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування абонентської плати за газ».

В рішенні, зокрема, йдеться:

«З метою соціального захисту інтересів територіальної громади міста Берегове  та враховуючи погіршення соціально-економічного стану, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  погоджувальної ради, Берегівська  міська рада вирішила:

1. Затвердити звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування абонентської плати за газ (додається).

2. Доручити секретарю Берегівської  міської ради Токар Л.Я. невідкладно направити текст звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування абонентської плати за газ.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій.

Міський голова З.Бабяк»


Цікавим виявилися результати голосування щодо цього рішення, яке відбулося під час самої сесії 6 квітня. З 27 депутатів міськради п’ятеро були з різних причин відсутні, решта проголосували «за». Двоє депутатів – а саме Антіпов В.В. та Саєнков В.В. – утрималися. Обидва є представниками Блоку Петра Порошенко.

Зауважимо, що тема абонплати на газ не вщухала протягом усього тижня, особливо на Закарпатті, де за підрахунками експертів ця абонплата мала би бути найвищою. Низка місцевих рад, включно з обласною ухвалили звернення до Києва щодо скасування абонплати на газ. Водночас, Мукачівська міськрада ухвалила рішення про повернення місту газових мереж, і це викликало неабиякий резонанс в країні.

Коментарі

ДМ
До мешканців м Берегово

Люди добрі. То наркоман. Він нюхне і нехолодно йому зимою

ММ
Мешканець міста Берегово

п Антіпов зрозуміє свою помилку коли почнуть приходити незрозумілі рахунки за газ на численні квартири і приміщення які він здає.

ЛЦ
Ліквідатор цюцюрників

Антіпов кращий гумовий цюцюрник міста

Ч
Чорій

Хто таких в депутати вивів як Антіпов і Саенков?

Н
Николай

Второй тоже коней гоняет по зеленке, давно пора ими занятся.

С
СБУ

Антіпов то контрабандист.Ми ним вже займаємось

К
капитолина

Вот эти двое пусть и оплачивают абонплату за всю страну из своего кармана,

Читайте також