Без алкоголю та не пірнаючи з головою: Закарпатські рятувальники розповіли про безпечне купання на Водохреща (ВІДЕО)

13
0

Закарпатські водолази й рятувальники показали, як треба занурюватися у крижану воду без шкоди для здоров’я, як рятувати людину, що потрапила під лід, та як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію потерпілому.

Рябчук Тетяна - інструктор з домедичної підготовки розповіла про те, що до занурення варто готуватися, обов'язковою є консультація з лікарем. Заборонено купання взимку - дітям до 6 років, вагітним та літнім людям.

Якщо людина все ж бажає зануритись - варто мати вільний, теплий одяг, змінну білизну та теплий напій у термосі. Перед зануренням необхідно зробити фізичну розминку - легенька пробіжка. Заборонено пірнати у ополонку (можна втратити свідомість і може бути навіть зупинка серця). Варто повільно спуститися до води, не поспішати ні в якому разі. Занурюватись обличчям до берегу.

Категорично заборонено вживати алкоголь - це може мати негативні наслідки для життя та здоров'я.

Якщо ж все ж у людини немає протипоказань до купання у холодній воді, рятувальники радять робити це у спеціально облаштованих місцях, там де чергуватимуть медпрацівники та фахівці ДСНС, які за потреби зможуть надати допомогу.

Більше у відео.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також