Без Селезньова: "Минай" провів товариську гру проти "Севлюша"

4
0

??Через перенесення матчу 1-го туру УПЛ "Минай" – "Львів" тренерський штаб закарпатців вирішив провести ще один спаринг.

Гра відбулася 24 серпня на стадіоні "Автомобіліст". Через повітряні тривоги контрольний матч двічі переривався.

Минай – Севлюш – 4:0 (0:0).

Голи: Касімов, 59, 63, Твердохліб, 64, Кулієв, 69.

Минай: 1-йтайм: Пеньков, Трубочкін, Чуєв, Ю.Кравчук, Рогозинський, Грайфонер, Паламар, Воробчак, Голуб, Байдал, Колесник. 2-й тайм: Бандура, Гончар, Горін, Нємчанінов, Дмитрук, Вітенчук, Хахльов, Касімов, Кулієв, Твердохліб, Вишневський.

Всі чотири голи підопічні Володимира Шарана забили після перерви. Спочатку дубль оформив Дмитро Касімов. Впродовж чотирьох хвилин він вдало зіграв на добивання, та класно пробив лівою під рукою воротарю.

Рахунок 3:0 встановив Єгор Твердохліб, який потрапив у ціль після передачі Ігоря Гончара. А за п’ять хвилин все той же Гончар асистував Ельдару Кулієву. Півзахисник молодіжної збірної України послав м’яч у ворота рикошетом від поперечини.

Наступний матч "Миная" буде вже офіційним. 29 серпня закарпатці зіграють проти "Олександрії" у Києві у другому турі УПЛ.