Бігун з Закарпаття пробіг понад 400 км і увійшов в історію (ФОТО)

29
6

Український бігун Андрій Ткачук став другою людиною в історії у 48-годинному бігу. Він здобув перемогу на чемпіонаті України у цій дистанції та наблизився до світового рекорду.

Як пише Суспільне Закарпаття, Ткачук біг на чемпіонаті України у якості володаря національного рекорду з 48-годиннного бігу. У 2019 році за цей час він подолав дистанцію у 370 кілометрів.

Через два роки Ткачуку вдалося побити цей рекорд. Цього разу за 48 годин український бігун подолав дистанцію у 435 кілометрів.

Завдяки цьому результату Андрій Ткачук став другою людиною в історії за подоланою відстанню у 48-годинному бігу. Лише одній людині в історії вдалося пробігти більше за цей час.

3-5 травня 1996 року на турнірі у французькому Сюржері, що проходив на стадіоні, грецький спортсмен Яніс Курос пробіг дистанцію у 473 кілометрів. Саме йому належать найкращий результат в історії бігу у цій дисципліні.

Факти про Андрія Ткачука

  • 35-річний бігун із міста Хуст (Закарпатська область).
  • 4-разовий чемпіон України з 24-годинного бігу та володар національного рекорду (262.788 км).
  • У середині липня Ткачук також став переможцем чемпіонат України з трейлу. Дистанцію 77 км на висоті 5090 метрів він пробіг за 8:48:24 години.

  • Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

    Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

    Дізнайся першим!Коментарі

N
Nhgvv

Не створили робочих місць для мене, тому я побіжу в КНДР. Ромаріо і Шоні-Майдаун - приєднуйтеся, разом буде веселіше бігти.

Ф
Фері

Добре што хлоп не умер !

О
Олег

Молодець! Є файним прикладом для молоді! Взагалі закарпатці вольові люди!!!

Ю
Юрій

А ви знаєте ко го вчив бігати?

Н
нижньому

і ти собі іди по роботі і не мішай людям

N
Nhgvv

Нехай собi бiжить…! Нам для чого це знати? Напишiть скiльки створено робочих мiсць в державному секторi за часiв пороха та зелi !?

Читайте також